Apie mus

Kas mes esame?

 

Esame profesionalai švaros srityje, teikiame šias paslaugas, namų, įmonių, biurų valymas, aplinkos tvarkymas, taip pat atliekame kitas paslaugas, kaip po statybinis valymas, langų plovimas ir kitos paslaugos…

 

 

Mūsų misija

 

Mūsų misija, suteikti klientui garantiją, kokybiškai atlikti savo darbą, atsižvelgti į kliento norus, poreikius darbo klausimais.

 

 

Kodel rinktis mus?

 

Valymo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje

 

Dirbame su visų sektorių įmonėmis

 

Valome biurų, verslo centrų, gamybines, automobilių servisų, salonų, prekybos centrų, medicinos įstaigų patalpas. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento veiklos specifiką, norus, pageidavimus ir pagal tai pritaikome valymo būdus, priemones bei valymo grafikus.

 

Nuolat keliame personalo kvalifikaciją

 

Paslaugų kokybę stengiamės užtikrinti ne tik nuolat prižiūrėdami valytojų darbą, bet ir nuolat keldami darbuotojų kvalifikaciją.

 

Tobuliname ir administracijos darbuotojų, ir valytojų žinias. Periodiškai organizuojame kursus valytojams, kurių metu mokome, kaip taisyklingai naudoti priemones, įrengimus, valyti įvairius paviršius.

 

Visi nauji darbuotojai yra apmokomi, kiekvieną dieną prižiūrimi ir kontroliuojami tol, kol atitinka paslaugų teikimo reikalavimus. Tik tuomet jiems leidžiame patalpas valyti vieniems.